Ieškote kokybės? Kreipkitės!

3D Frezavimas

3D frezavimas yra pažangi trimačių formų CNC formavimo technologija. Šis inovatyvus būdas leidžia sukurti didelio tikslumo trimačius gaminius - įvairias formas, modelius, puošybos elementus, bareljefus, taip pat netradicinius baldus ir interjero bei eksterjero detales.

Mūsų modernios ir tikslios CNC frezavimo staklės gali sukurti itin kokybiškus 3D projektus. 3D frezavimas gali būti atliktas pagal individualius kliento brėžinius. Jeigu brėžinių neturite, galime pakonsultuoti ir parinkti tinkamiausią gamybos būdą, bei paruošti projekto brėžinius patys.

3D Frezavimas
3D Frezavimas

3D Frezavimas Nestandartinei Gamybai

Galime išfrezuoti įvairius nestandartinius gaminius pagal kliento poreikį. 3D frezavimas gali būti naudojamas įvairiems projektams:

  • Dekoracijų Frezavimas: tai yra nepakeičiama technologija, naudojama baldų ir interjero puošybos elementų gamybai. Tai apima ne tik standartines formas, bet ir sudėtingus ornamentuotus ar asimetrinius dizainus;

  • Formų Frezavimas: ši technologija plačiai naudojama įvairių medžiagų formavimui, pavyzdžiui, plastiko vakuuminiui formavimui ar net šokolado liejimui. Tai suteikia galimybę kurti detalias ir sudėtingų formų struktūras. Šis būdas yra dažnai naudojamas įvairių prototipų kūrimui;

  • Indų Frezavimas: su 3D frezavimu galima sukurti skirtingos formos, paskirties ir išvaizdos indus. Tai pritaikoma įvairiose industrijose, taip pat ir meno ar virtuvės įrangos gamyboje.

Mūsų darbuotojų ilgametė patirtis ir modernios CNC frezavimo staklės padeda įgyvendinti, kad ir sudėtingiausius projektus. Jeigu ieškote profesionalaus ir kokybiško 3D frezavimo, parašykite mums ir mes maloniai Jums padėsime.

Taip pat atliekame ir 2D frezavimą.

3D Frezavimo Pavyzdžiai

3D Detaliu Frezavimas
3D Detaliu Frezavimas
3D Dekoraciju Frezavimas
3D Dekoraciju Frezavimas
3D Formu Frezavimas
3D Formu Frezavimas