Ieškote kokybės? Kreipkitės!

Tekinimo Paslaugos

Tekinimo paslaugos yra detalių gamybos būdas, kada apdirbama strypo formos medžiaga tiek iš cilindro išorinės pusės tiek iš vidinės. Apdirbama besisukanti medžiaga – įpjaunami įvairių formų grioveliai, sriegiai ar kitos formos. Detalių tekinimas gali būti atliekamas apdirbant įvairias medžiagas:

  • Metalą;

  • Nerūdijantį plieną;

  • Spalvotuosius metalus;

  • Medį;

  • Plastiką ir kitas medžiagas;

Plastmasiniu Detaliu Tekinimas Vilniuje
Plastmasiniu Detaliu Tekinimas Vilniuje

Detalių tekinimas leidžia sukurti įvairių formų ir dydžių metalines ar plastikines detales, kurios yra naudojamos skirtingose pramonės srityse. Dažnai gaminame dalis, naudojamas gamybiniuose įrenginiuose, automobilių pramonėje, mašinų gamyboje, taip pat įvairių technologijų ir inžinerijos srityse.

Detalių tekinimą atliekame pagal individualius klientų užsakymus ir brėžinius. Tačiau jeigu neturite gamybos brėžinių, mūsų specialistai gali juos paruošti patys. Tekinimo darbus atliekame itin kruopščiai ir atsakingai, tad parašykite mums ir mes Jums padėsime.

Tekinimo Paslaugos - Greitai ir Kokybiškai

Detalių tekinimas leidžia sukurti sudėtingas ir unikalias formas, kurios yra sunkiai pagaminamos naudojant kitus gamybos metodus. Galime pagaminti detales pagal individualias užklausas, taip pat gaminame didmeninius užsakymus. Mūsų komanda gali pakonsultuoti įvairiais gamybos ir techniniais klausimais, bei padėti išvystyti idėją nuo projekto sukūrimo iki išpildymo.

Kai yra reikalinga masinė gamyba, galime užtikrinti ne tik kiekvieno produkto kokybę, bet ir spartų gamybos tempą. Mūsų specialistai ir modernios technologijos padeda užsakymus atlikti greitai ir efektyviai, gaminant net ir didelius kiekius detalių. Tad jeigu ieškote kokybiškų tekinimo paslaugų, parašykite mums ir mes padėsime surasti geriausią gamybos sprendimą Jūsų verslui.

Taip pat atliekame plastiko vakuuminį formavimą.