Ieškote kokybės? Kreipkitės!

Medžio Frezavimas

Medžio frezavimas yra moderni ir efektyvi technologija, leidžianti apdirbti medieną beveik visiškai automatizuotu būdu, pakeičiant rankinį apdirbimą. Šis procesas ne tik sutaupo laiką, bet ir užtikrina tikslumą bei kokybę. Medienos pjovimas gali būti naudojamas įvairiems gaminiams, nuo namų interjero apdailos iki specialių baldų kūrimo.

3D Medzio Frezavimas
3D Medzio Frezavimas

Medžio Frezavimas Įvairių Gaminių Kūrimui

Medžio frezavimą atliekame, norint pagaminti įvairius baldus ir kitus gaminius. Danžniausiai atliekame šias paslaugas:

  • Durelių, durų frezavimas - galime papuošti duris įvairiais raštais, ornamentais arba įspūdingomis reljefinėmis detalėmis;

  • Stalviršių frezavimas - dekoruojame stalviršius įvairiais raštais, ornamentais ir unikaliomis reljefinėmis detalėmis;

  • Apdailos detalių frezavimas interjerui ar baldams - gaminame įvairius baldų elementus, dekoratyvinius apvadus, įvairias lentynas ir skirtingų formų ornamentus. Obliuojame medį sukurdami išskirtinę tekstūrą;

  • Vėjalenčių frezavimas - skirta išorinei namų apdailai. Gaminame vėjalentes su išskirtiniais raštais ar simboliniais ornamentais;

  • Smulkių baldų, apdovanojimų ir žaislų gamyba - kuriame išskirtinius, individualius gaminius pagal kliento užsakymą.

Medienos Frezavimas Pagal Kliento Poreikius

Mediena yra unikali medžiaga, turinti įvairių mechaninių, cheminių ir fizinių savybių ir reikalaujanti ypatingo dėmesio apdirbimo procese. Medienos rūšys skiriasi įvairiomis savybėmis: kietumu, tankiu, savo išvaizda. Šios išskirtinės savybės nulemia kurią medienos rūšį ir kokį medienos pjovimo būdą pasirinkti konkrečioje srityje.

Medžio frezavimas leidžia sukurti unikalius dizaino sprendimus bei įvairius interjero elementus, funkcionalius medinius elementus. Mūsų frezuojami medžio gaminai dažniausiai naudojami baldų gamyboje, apdailos ir interjero kūrime.

Gaminame išskirtinius medinius elementus ir baldų dalis pagal individualius užsakymus. Taip pat atliekame didmeninius užsakymus, kada reikalingas ne tik kruopštus ir kokybiškas frezavimas, bet ir intensyvus gamybos tempas.

Medienos pjovimas atliekamas pagal klientų paruoštus gamybos brėžinius. Tačiau jeigu tokių brėžinių neturite, mūsų specialistai gali paruošti brėžinius patys.

Taip pat atliekame graviravimą ant medžio.

Medienos frezavimas padeda medieną apdirbti tiksliai, taupant laiką ir maksimaliai padidinant gamybos našumą. Ši technologija automatizuoja apdirbimo procesą, taip padidindama ne tik gamybos greitį, bet ir pjovimo tikslumą. Tai leidžia ne tik taupyti laiką ir resursus, bet tuo pačiu garantuoti aukštą gaminio kokybę.

Medienos frezavimas atliekamas skirtingais frezavimo, drožimo ir pjovimo būdais. Pagal medienos rūšį ir panaudojimo būdą parenkame tinkamą gamybos būdą, kad galėtume išgauti tikslią gaminio formą ir dydį. Medienos pjovimą atliekame įvairiais įrankiais, įskaitant frezą, pjūklus ir danžnai naudojamą pjovimą lazeriu. Ilgametė mūsų darbuotojų patirtis ir naudojamos modernios technologijos padės sukurti įvairių formų ir struktūrų unikalius, ir kompleksinės konstrukcijos medžio kūrinius.

Jeigu ieškote greitai ir kokybiškai atliekamų medžio frezavimo paslaugų, parašykite mums ir mes Jums padėsime.

Paskambinkite mums: +370 631 35120 arba parašykite: info@cnccraft.lt.

Medžio Frezavimo Pavyzdžiai

Medzio Dekoracijos Frezavimas
Medzio Dekoracijos Frezavimas
Medzio Obliavimas
Medzio Obliavimas
Medzio Frezavimas
Medzio Frezavimas