Ieškote kokybės? Kreipkitės!

Metalo Frezavimas

Metalo frezavimas ir graviravimas CNC staklėmis leidžia sukurti įvairias tekstūras ir unikalius raštus, kurie yra atsparūs aplinkos poveikiui ir yra ilgaamžiai. Metalo pjovimas yra naudojamas tiek vienetinių prototipų kūrimui, tiek galutiniam naudojimui skirtų metalo dalių kūrimui.

Su moderniomis ir efektyviomis CNC staklėmis frezuojame ir kuriame unikalias detales iš įvairių medžiagų:

  • Aliuminio kompozicinių plokščių (AKP);

  • Spalvotųjų metalų - žalvario ir vario.

CNC Metalo Frezavimas ir Graviravimas Vilniuje
CNC Metalo Frezavimas ir Graviravimas Vilniuje

Metalo Graviravimas

Aliuminio kompozicinės plokštės graviravimas yra dar vienas populiarus apdirbimo būdas. Šis metodas leidžia nufrezuojant viršutinį aliuminio sluoksnį atidengti vidurinį - plastiko sluoksnį. Tokiu būdu galima išgauti labai ilgaamžę ir nenutrinamą grafiką. Šios medžiagos suteikia dar platesnes galimybes sukurti įspūdingus ir ilgaamžius gaminius reklamos, interjero, architekturos ir kitose srityse.

Skaitykite daugiau apie metalo graviravimą.

Aliuminio Frezavimas

Metalo frezavimas CNC staklėmis pastaruoju metu įgauna vis didesnį populiarumą ir tampa nepakeičiama priemone reklamos gamyboje ir fasadų apdailoje. Ypač populiarus yra aliuminio frezavimas, kadangi aliuminis yra vienas iš labiausiai apdirbamų ir įperkamų metalų. Todėl jis yra pritaikomas ir naudojamas daugelyje sričių.

Aliuminio pjovimas CNC staklėmis leidžia sukurti unikalias detales, pritaikytas skirtingiems projektams. Šią medžiagą galima frezuoti įvairiais kampais, sulenkiant norimu kampu ir taip suformuojant kasetes ar kitas dalis.

CNC Aliuminio Frezavimas Dibond Raides
CNC Aliuminio Frezavimas Dibond Raides

Aliuminio Panaudojimo Būdai

Aliuminio frezavimas yra dažnai naudojamas įvairių detalių ir formų gamybai, kurios pritaikomos įvairiose pramonės srityse. Nuo automobilių iki lėktuvų pramonės, aliuminio dalių poreikis yra didelis, todėl frezavimas yra būtinas žingsnis jų gamyboje. Taip pat dažnai yra naudojami papildomi metalo apdorojimo metodai.

Siekiant pagerinti aliuminio dalių estetiką, stiprumą ir funkcionalumą atliekame šias paslaugas:

  • Anodavimą;

  • Grūdinimą;

  • Poliravimą;

  • Lazerinį žymėjimą.

Tai, kaip profesionaliai atliekamas aliuminio frezavimas ir jo sekantis apdorojimas, turi didelę įtaką galutinei produkto kokybei ir ilgaamžiškumui. Mūsų patyrę specialistai, modernios technologijos ir kokybiškos medžiagos padeda pasiekti geriausius gamybos rezultatus ir užtikrinti aukščiausią aliuminio gaminių kokybę.

Dibond Metalo CNC Frezavimas
Dibond Metalo CNC Frezavimas
Aliuminio pjovimas ir graviravimas Vilniuje
Aliuminio pjovimas ir graviravimas Vilniuje

Tai yra taip pat labai patogi ir dažnai pasirenkama medžiaga frezavimui, kadangi jo gaminiai yra lengvi, atsparūs korozijai ir ilgaamžiai. Aliuminis taip pat turi labai gerą šilumos laidumą ir gali būti lengvai apdirbamas bei patobulintas tolesniuose procesuose (pvz., anoduojant).

Aliuminio frezavimas yra svarbus procesas, leidžiantis iš šios universalios metalo medžiagos kurti įvairias detalės ir elementus. Aliuminio pjovimas yra vienas iš pagrindinių būdų, kaip formuoti aliuminio lydinius į reikiamas formas ir paskirtis.

Mūsų patyrusi komanda ir modernios metalo cnc frezavimo staklės gali sukurti unikalius gaminius pagal individualius, sudėtingo dizaino ar konstrukcijos projektus. Atliekame didmeninius ar didelių gabaritų metalo pjovimo ir graviravimo darbus. Taip pat gaminame mažmeninius ir vienetinius užsakymus. Kada reikalingas greitas projekto įgyvendinimas, galime pasiūlyti itin spartų gamybos tempą.

Jeigu ieškote greitai ir kokybiškai atlikto metalo frezavimo, susisiekite ir mes Jums padėsime.

Paskambinkite mums: +370 631 35120 arba parašykite: info@cnccraft.lt.

Metalo Frezavimo Pavyzdžiai

Cnc metalo frezavimas Vilniuje
Cnc metalo frezavimas Vilniuje
CNC metalo frezavimas
CNC metalo frezavimas
Metalo Pjovimas Vilniuje
Metalo Pjovimas Vilniuje