Ieškote kokybės? Kreipkitės!

Metalo Frezavimas

Metalo frezavimas ir graviravimas leidžia sukurti įvairias tekstūras ir unikalius raštus, kurie yra atsparūs aplinkos poveikiui ir yra ilgaamžiai. Su moderniomis ir efektyviomis CNC staklėmis frezuojame ir kuriame unikalias detales iš aliuminio kompozicinių plokščių (AKP) ir spalvotųjų metalų - žalvario ir vario.

Metalo frezavimas pastaruoju metu įgauna vis didesnį populiarumą ir tampa nepakeičiama priemone reklamos gamyboje ir fasadų apdailoje. Ypač populiarus yra aliuminio kompozicinių plokščių frezavimas, kuris leidžia sukurti unikalias detales, pritaikytas skirtingiems projektams. Šią medžiagą galima frezuoti įvairiais kampais, sulenkiant norimu kampu ir taip suformuojant kasetes ar kitas dalis.

Metalo Frezavimas ir Graviravimas Vilniuje
Metalo Frezavimas ir Graviravimas Vilniuje

Metalo Graviravimas

Aliuminio kompozicinės plokštės graviravimas yra dar vienas populiarus panaudojimo būdas. Šis metodas leidžia nufrezuojant viršutinį aliuminio sluoksnį atidengti vidurinį - plastiko sluoksnį. Tokiu būdu galima išgauti labai ilgaamžę ir nenutrinamą grafiką. Šios medžiagos suteikia dar platesnes galimybes sukurti įspūdingus ir ilgaamžius gaminius reklamos, interjero, architekturos ir kitose srityse.

Skaitykite daugiau apie metalo graviravimą.

Mūsų patyrusi komanda ir modernios frezavimo staklės gali sukurti unikalius gaminius pagal individualius, sudėtingo dizaino ar konstrukcijos projektus. Atliekame didmeninius ar didelių gabaritų darbus ir mažmeninius užsakymus. Visus projektus atliekame tiksliai ir kokybiškai. Taip pat galime pasiūlyti itin spartų gamybos tempą, kada reikalingas greitas projekto įgyvendinimas. Jeigu ieškote greitai ir kokybiškai atliekamų metalo frezavimo paslaugų, parašykite mums ir mes Jums padėsime. Paskambinkite mums: +370 631 35120 arba parašykite: info@cnccraft.lt.

Aliuminio Frezavimas

Aliuminis yra vienas iš labiausiai apdirbamų ir įperkamų metalų, todėl jis yra pritaikomas ir naudojamas daugelyje sričių. Tai yra taip pat labai patogi medžiaga frezavimui, kadangi jo gaminiai yra lengvi, atsparūs korozijai ir ilgaamžiai. Aliuminis taip pat turi labai gerą šilumos laidumą ir gali būti lengvai apdirbamas bei patobulintas tolesniuose procesuose (pvz., anoduojant).

Aliuminio frezavimas yra svarbus procesas, leidžiantis iš šios universalios metalo medžiagos kurti įvairias detalės ir elementus. Tai yra vienas iš pagrindinių būdų, kaip formuoti aliuminio lydinius į reikiamas formas ir paskirtis.

Aliuminio Frezavimas Dibond Raides
Aliuminio Frezavimas Dibond Raides

Aliuminio Panaudojimo Būdai

Aliuminio frezavimas yra dažnai naudojamas įvairių detalių ir formų gamybai, kurios pritaikomos įvairioms pramonės sritims. Nuo automobilių iki lėktuvų pramonės, aliuminio dalių poreikis yra didelis įvairiose srityse, todėl frezavimas yra būtinas žingsnis jų gamyboje. Be frezavimo proceso, dažnai yra pritaikomi papildomi metalo apdorojimo metodai. Pavyzdžiui, anodavimas, grūdinimas, poliravimas ir netgi lazerinis žymėjimas gali būti naudojami siekiant pagerinti aliuminio dalių estetiką, stiprumą ir funkcionalumą.

Tai, kaip profesionaliai atliekamas aliuminio frezavimas ir jo sekantis apdorojimas, turi didelę įtaką galutinei produkto kokybei ir ilgaamžiškumui. Mūsų patyrę specialistai, modernios technologijos ir naudojamos žaliavos padeda pasiekti geriausius gamybos rezultatus ir užtikrinti aukščiausią aliuminio gaminių kokybę.

Dibond Metalo Frezavimas
Dibond Metalo Frezavimas
Aliuminio Graviravimas Vilniuje
Aliuminio Graviravimas Vilniuje

Metalo Frezavimo Pavyzdžiai

Vario Frezavimas
Vario Frezavimas
Aliuminio Raidziu Frezavimas
Aliuminio Raidziu Frezavimas
Aliuminio Kompozicines Plokstes Frezavimas
Aliuminio Kompozicines Plokstes Frezavimas