Ieškote kokybės? Kreipkitės!

Pjovimas Lazeriu

Pjovimas lazeriu yra itin tikslus ir efektyvus būdas pjaustyti ar graviruoti lakštines medžiagas naudojant galingą lazerį. Gaminame įvairius, sudėtingus dizainus, atsižvelgiant į skirtingas medžiagas ir jų unikalias savybes.

Dirbame su įvairiomis medžiagomis:

  • Fanera;

  • Kartonu;

  • Popieriumi;

  • Mediena;

  • Plastiku;

  • Metalu.

Aliuminio raidziu pjovimas lazeriu Vilniuje
Aliuminio raidziu pjovimas lazeriu Vilniuje

Naudojame šiuolaikišką ir efektyvią lazerinio pjovimo įrangą, kuri leidžia tiksliai ir greitai pjauti įvairiausias medžiagas. Ar tai plienas, aliuminis ar plastikas, galime pasiūlyti įvairių formų ir dydžių pjovimo paslaugas, pritaikytas individualiems klientų poreikiams.

Atliekame darbus tiek smulkiems, individualiems ar meniniams projektams, tiek didmeninei gamybai. Nesvarbu, ar Jums reikia išpjauti sudėtingą modelį iš faneros, ar sukurti nestandartinį dizainą, mūsų patyrę specialistai padės įgyvendinti, kad ir sudėtingiausius projektus.

Pjovimas Lazeriu - Greitai ir Kokybiškai

Pjovimas lazeriu yra moderni, efektyvi ir tiksli technologija, plačiai pritaikoma kūryboje ir pramonėje. Tai yra puikus smulkių detalių ir sudėtingų konstrukcijų apdirbimo būdas, kadangi galima tiksliai ir greitai supjaustyti įvairias medžiagas, įskaitant metalus, plastikus, popierių ar medį. Dėl labai plono ir tikslaus lazerio spindulio yra galimybė atlikti labai smulkius ir sudėtingo dizaino pjūvius. Todėl pjovimas lazeriu yra vis labiau pritaikomas įvairiose industrijose, kur reikalinga aukšta gaminių kokybė.

Atliekame tiek individualius, sudėtingo dizaino užsakymus, tiek masinės gamybos darbus, kur reikalingas greitas darbų atlikimo terminas. Mūsų patyrę specialistai ir modernios technologijos užtikrins atliktų darbų kokybę ir itin efektyvią gamybą. Darbus atliekame pagal gamybos brėžinius, kuriuos gali pateikti klientas. Tačiau jeigu tokių brėžinių neturite, mūsų komanda gali paruošti brėžinius patys.

Taip pat konsultuojame kitais, techniniais klausimais. Jeigu ieškote greitai ir kokybiškai atlikto medžiagų pjovimo lazeriu, parašykite mums ir mes Jums padėsime.

Taip pat atliekame užrašų graviravimą lazeriu.