Privatumo Politika

Priėmėme šią Privatumo politiką, kuri nustato, kaip tvarkome https://cnccraft.lt/ surinktą informaciją. Taip pat pateikiame priežastis, kodėl privalome rinkti tam tikrus Jūsų asmens duomenis. Todėl prieš naudodamiesi https://cnccraft.lt/ svetaine turite perskaityti šią privatumo politiką.

Rūpinamės Jūsų asmens duomenimis ir įsipareigojame garantuoti jų konfidencialumą ir saugumą.

Asmeninė informacija, kurią renkame

Kai lankotės https://cnccraft.lt/, mes automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie Jūsų įrenginį, įskaitant informaciją apie Jūsų interneto naršyklę, IP adresą, laiko juostą ir kai kuriuos įrenginyje įdiegtus slapukus. Be to, Jums naršant svetainėje renkame informaciją apie atskirus tinklalapius ar produktus, kuriuos peržiūrite, kokios svetainės ar paieškos terminai nukreipė Jus į svetainę ir kaip sąveikaujate su svetaine. Šią automatiškai surinktą informaciją vadiname „Įrenginio informacija“. Be to, parašydami mums laišką, galime rinkti asmens duomenis, kuriuos mums pateikiate (įskaitant vardą, pavardę, adresą, telefono numerį, mokėjimo informaciją ir kt.), kad galėtume įvykdyti sutartį.

Kodėl mes tvarkome Jūsų duomenis?

Mūsų prioritetas yra klientų duomenų saugumas, todėl galime apdoroti tik minimalius naudotojo duomenis, tik tiek, kiek tai yra būtina svetainei prižiūrėti. Automatiškai renkama informacija naudojama tik galimiems piktnaudžiavimo atvejams nustatyti ir statistinei informacijai apie naudojimąsi svetaine gauti. Ši statistinė informacija nėra apibendrinta taip, kad pagal ją būtų galima identifikuoti bet kurį konkretų sistemos vartotoją. Vartotojų duomenis renka trečiosios šalys: Google Analytics, Google Search Console, Google Maps, Google Fonts ir Hostinger. Renkami tik minimalūs naudotojo duomenys, kad galima būtų gauti įvairią bendrinę informaciją apie svetainės lankomumą, vartotojų demografinius duomenis, naudojamus raktažodžius ir vartotojo kelionę prieš apsilankant svetainėje, apsilankymo metu ir po apsilankymo. Šie duomenys yra naudojami norint pagerinti vartotojų patirtį svetainėje ir didinti svetainės lankomumą.

Jūs galite apsilankyti svetainėje nenurodydami mums, kas esate, ir neatskleisdami jokios informacijos, pagal kurią kas nors galėtų Jus atpažinti kaip konkretų, identifikuojamą asmenį. Jei vis dėl to norite pateikti kitą informaciją užpildydami kontaktinę formą, ar parašydami mums į elektroninį paštą, galite pateikti mums asmens duomenis, tokius kaip el. pašto adresas, vardas, pavardė, miestas. gyvenamoji vieta, organizacija, telefono numeris. Galite pasirinkti nepateikti mums savo asmeninių duomenų, tačiau tuomet mums gali nepavykti vykdyti darbo sutartį. Vartotojai, kurie nežino, kokia informacija yra privaloma, kviečiami susisiekti su mumis info@cnccraft.lt.

Jūsų teisės

Jei esate Europos gyventojas, pagal GDPR nustatytus ir taikomus reglamentus turite šias teises, susijusias su Jūsų asmens duomenimis:

  • Teisė būti informuotam apie renkamus duomenis;

  • Teisė susipažinti su renkamų duomenų panaudojimu;

  • Teisė į neteisingų duomenų ištaisymą ;

  • Teisė ištrinti duomenis;

  • Teisė apriboti duomenų tvarkymą;

  • Teisė į duomenų perkėlimą;

  • Teisė prieštarauti;

  • Teisės, susijusios su automatizuotu sprendimų priėmimu ir profiliavimu;

  • Jei norite pasinaudoti šia teise, susisiekite su mumis žemiau nurodyta kontaktine informacija;

  • Be to, jei esate Europos gyventojas, atkreipiame dėmesį, kad tvarkome Jūsų informaciją siekdami įvykdyti sutartis, kurias galime sudaryti su jumis (pavyzdžiui, jei pateikiate užsakymą per Svetainę) arba kitaip siekdami mūsų teisėtų verslo interesų. Be to, atminkite, kad Jūsų informacija gali būti perduota už Europos ribų, įskaitant Kanadą ir JAV.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų svetainėje gali būti nuorodų į kitas svetaines, kurios mums nepriklauso ir kurių nekontroliuojame. Atminkite, kad nesame atsakingi už tokias kitas svetaines ar trečiųjų šalių privatumo politiką. Rekomenduojame atkreipti dėmesį, kai išeinate iš mūsų svetainės ir perskaityti kiekvienos svetainės, kuri gali rinkti asmeninę informaciją, privatumo pareiškimus.

Informacijos saugumas

Saugome informaciją, kurią pateikiate kompiuterių serveriuose kontroliuojamoje, saugioje aplinkoje, apsaugotoje nuo neteisėtos prieigos, naudojimo ar atskleidimo. Mes laikomės pagrįstų administracinių, techninių ir fizinių apsaugos priemonių, kad apsaugotume nuo neteisėtos prieigos, naudojimo, keitimo ir asmens duomenų atskleidimo, jį valdydami ir saugodami. Tačiau negalima garantuoti duomenų perdavimo internetu ar belaidžiu tinklu.

Teisinis atskleidimas

Atskleisime bet kokią informaciją, kurią renkame, naudojame ar gauname, jei to reikalauja ar leidžia įstatymai, pavyzdžiui, siekdami įvykdyti teismo šaukimą ar panašų teisinį procesą, ir kai sąžiningai manysime, kad atskleidimas yra būtinas siekiant apsaugoti mūsų teises, apsaugoti Jūsų saugumą arba kitų asmenų saugumą, tirti sukčiavimą arba atsakyti į vyriausybės prašymą.

Kontaktinė informacija

Cnccraft.lt svetainė priklauso įmonei UAB „Reklamdariai“, kuri yra Jūsų asmens duomenų valdytojas. Jei norite susisiekti su mumis norėdami sužinoti daugiau apie šią Politiką arba norite susisiekti su mumis bet kokiu klausimu, susijusiu su asmens teisėmis ir Jūsų asmenine informacija, galite atsiųsti el. laišką adresu info@cnccraft.lt.