Naudojimosi Taisyklės ir Sąlygos

Sveiki atvykę į cnccraft.lt!

Šiose sąlygose išdėstytos „UAB Reklamdariai” įmonės internetinės svetainės, adresu https://cnccraft.lt/, naudojimosi taisyklės ir nuostatos.

Naudojantis šia svetaine yra privaloma sutinkti su šiomis sąlygomis. Nesinaudokite cnccraft.lt internetine svetaine, jei nesutinkate su visomis šiame puslapyje nurodytomis sąlygomis.

Slapukai

Svetainė naudoja slapukus, kad padėtų suasmeninti Jūsų patirtį internete. Naudodamiesi cnccraft.lt, sutinkate su reikiamų slapukų naudojimu. Plačiau apie privatumo politiką ir slapukų naudojimą skaitykite – Privatumo Politika.

Slapukas yra tekstinis failas, kurį tinklalapio serveris įkelia į jūsų standųjį diską. Slapukai negali būti naudojami programoms arba virusams paleisti/patekti į Jūsų kompiuterį. Slapukai yra unikaliai priskirti Jums ir juos gali nuskaityti tik to domeno žiniatinklio serveris, kuris Jums išdavė slapuką.

Mes galime naudoti tik slapukus, reikalingus rinkti, saugoti ir sekti informaciją statistiniais ar rinkodaros tikslais, kad galėtume valdyti mūsų svetainę. Yra naudojami tik keletas būtinų slapukų, kurie būtini mūsų svetainės veikimui. Šiems slapukams nereikia Jūsų sutikimo, nes jie visada veikia. Atminkite, kad priimdami būtinus slapukus, Jūs taip pat sutinkate su trečiųjų šalių slapukais, kurie gali būti naudojami naudojant trečiųjų šalių teikiamas paslaugas, jei naudojate tokias paslaugas mūsų svetainėje, pavyzdžiui, trečiųjų šalių teikiamą vaizdo rodymo langą ir integruotą į mūsų svetainę.

Licencija

Jei nenurodyta kitaip, „UAB Reklamdariai“ priklauso visos cnccraft.lt esančios medžiagos intelektinės nuosavybės teisės. Visos intelektinės nuosavybės teisės yra saugomos. Naudoti cnccraft.lt esančią medžiagą galite laikantis šiose sąlygose nustatytų apribojimų.

Jums yra grietai draudžiama:

 • Kopijuoti arba publikuoti medžiagą iš cnccraft.lt;

 • Parduoti, išsinuomoti arba sublicencijuoti medžiagą iš cnccraft.lt;

 • Perkurti, dublikuoti arba kopijuoti medžiagą iš cnccraft.lt;

 • Perskirstyti ar kitaip naudoti turinį iš cnccraft.lt;

Ši Sutartis įsigalioja jos sudarymo dieną, tai yra cnccraft.lt svetainės naudojimosi dieną ir galioja neribotam laikui.

Kai kurios šios svetainės dalys ar trečiųjų šalių naudojamos dalys, kuriuose publikuojama “UAB Reklamdariai” įmonės informacija, suteikia vartotojams galimybę skelbti ir keistis nuomonėmis bei informacija. „UAB Reklamdariai“ Komentarų nefiltruoja, neredaguoja, neskelbia ir neperžiūri, kol jie nėra šioje svetainėje. Komentarai neatspindi Reklamdarių, jos atstovų ir/ar susijusių įmonių požiūrio ir nuomonės. Komentarai atspindi asmens, kuris skelbia savo nuomonę ir nuomones, požiūrį ir nuomones. Tiek, kiek leidžia taikomi įstatymai, „UAB Reklamdariai“ neprisiima atsakomybės už komentarus ar bet kokią atsakomybę, žalą ar išlaidas, atsiradusias ir (arba) patirtas dėl bet kokio šio Komentarų naudojimo ir (arba) paskelbimo ir (arba) pasirodymo interneto svetainėje arba trečiųjų šalių publikuotame turinyje.

„UAB Reklamdariai“ pasilieka teisę stebėti visus Komentarus ir pašalinti visus Komentarus, kurie gali būti laikomi netinkamais, įžeidžiančiais ar pažeidžiančiais šias Sąlygas.

Jūs garantuojate ir sutinkate, kad:

 • Jūs turite teisę skelbti komentarus mūsų svetainėje ir turėti visas tam reikalingas licencijas ir sutikimus;

 • Komentarai nepažeidžia jokių intelektinės nuosavybės teisių, įskaitant, bet neapsiribojant, bet kurios trečiosios šalies autorių teises, patentą ar prekės ženklą;

 • Komentaruose nėra jokios šmeižiančios, įžeidžiančios, nepadorios ar kitaip neteisėtos medžiagos, kuri yra privatumo pažeidimas;

 • Komentarai nebus naudojami siekiant paskatinti ar reklamuoti verslą arba pristatyti komercinę ar neteisėtą veiklą;

Jūs suteikiate “UAB Reklamdariai” neišimtinę licenciją naudoti, atgaminti, redaguoti ir įgalioti kitus naudoti, atgaminti ir redaguoti bet kokius Jūsų komentarus bet kokiomis formomis, formatais ar laikmenomis.

Nuorodos į mūsų turinį

Šios organizacijos gali pateikti nuorodas į mūsų svetainę be išankstinio raštiško sutikimo:

 • Vyriausybės įstaigos;

 • Paieškos sistemos;

 • Naujienų organizacijos;

 • Internetinių katalogų platintojai gali pateikti nuorodas į mūsų svetainę taip pat, kaip ir nuorodas į kitų sąraše esančių įmonių svetaines; ir

 • Visos sistemos akredituotos įmonės, išskyrus ne pelno organizacijų, labdaros prekybos centrų ir labdaros lėšų rinkimo grupių, kurios negali pateikti nuorodų į mūsų svetainę.

Šios organizacijos gali pateikti nuorodas į mūsų pagrindinį puslapį, leidinius ar kitą Svetainės informaciją, jei nuoroda: (a) jokiu būdu nėra apgaulinga; b) klaidingai nereiškia, kad remia, įvertina arba patvirtina susiejančią šalį ir jos produktus ir (arba) paslaugas; ir c) atitinka susiejančios šalies svetainės kontekstą.

Galime svarstyti ir patvirtinti kitas susiejimo užklausas iš šių tipų organizacijų:

 • Plačiai žinomi vartotojų ir (arba) verslo informacijos šaltiniai;

 • Dot.com bendruomenės svetainės;

 • Asociacijos ar kitos grupės, atstovaujančios labdaros organizacijoms;

 • Internetiniai katalogų platintojai;

 • Interneto portalai;

 • Buhalterinės apskaitos, teisės ir konsultacijų įmonės; ir

 • Švietimo įstaigos ir prekybos asociacijos.

Patvirtinsime šių organizacijų nuorodų užklausas, jei nuspręsime, kad: (a) nuoroda nesukels nepalankios nuomonės apie mus mums ar mūsų akredituotoms įmonėms; (b) organizacija neturi jokių neigiamų įrašų su mumis; (c) nauda mums iš nuorodos matomumo kompensuoja “UAB Reklamdariai” nebuvimą; ir d) nuoroda yra bendros informacijos apie išteklius kontekste.

Šios organizacijos gali pateikti nuorodas į mūsų pagrindinį puslapį, jei nuoroda: (a) jokiu būdu nėra apgaulinga; b) klaidingai nereiškia, kad remia, įvertina arba patvirtina susiejančią šalį ir jos produktus ar paslaugas; ir c) atitinka susiejančios šalies svetainės kontekstą.

Jei esate viena iš aukščiau esančioje 2 pastraipoje nurodytų organizacijų ir Jus domina nuoroda į mūsų svetainę, turite apie tai mus informuoti atsiųsdami el. laišką adresu info@cnccraft.lt. Įtraukite savo vardą, organizacijos pavadinimą, kontaktinę informaciją, taip pat savo svetainės URL, visų URL, iš kurių ketinate nukreipti į mūsų svetainę, sąrašą ir mūsų svetainės URL, į kuriuos norite patekti nuorodą, sąrašą. Gali reikėti palaukti 2–3 savaites atsakymo.

Patvirtintos organizacijos gali pateikti nuorodą į mūsų svetainę taip:

 • Naudojant mūsų įmonės pavadinimą; arba

 • Naudojant vienodą išteklių ieškiklį, su kuriuo susieta; arba

 • Naudoti bet kokį kitą mūsų Svetainės, su kuria susietos nuorodos, aprašymą, kuris yra prasmingas atsižvelgiant į susiejančios šalies svetainės turinio kontekstą ir formatą.

Jei nėra prekės ženklo licencijos sutarties, susiejant nebus leidžiama naudoti UAB Reklamdariai logotipo ar kitų kūrinių.

Atsakomybė už turinį

Mes neprisiimame atsakomybės už bet kokį turinį, kuris rodomas Jūsų svetainėje. Jūs sutinkate apsaugoti ir ginti mus nuo visų pretenzijų, iškeltų Jūsų svetainėje. Jokioje svetainėje neturėtų būti nuorodų, kurios gali būti interpretuojamos kaip šmeižiančios, nepadorios ar nusikalstamos arba pažeidžiančios, kitaip pažeidžiančios arba skatinančios pažeisti ar kitaip pažeisti trečiųjų šalių teises.

Teisių rezervavimas

Pasiliekame teisę prašyti, kad pašalintumėte visas nuorodas arba bet kurią konkrečią nuorodą į mūsų svetainę. Jūs sutinkate nedelsiant pašalinti visas nuorodas į mūsų svetainę, pateikiant prašymą. Taip pat pasiliekame teisę bet kuriuo metu keisti šias sąlygas ir jų susiejimo politiką. Nuolat siųsdami nuorodą į mūsų svetainę, sutinkate laikytis šių susiejimo sąlygų.

Nuorodų pašalinimas iš mūsų svetainės

Jei mūsų svetainėje radote kokią nors nuorodą, kuri dėl kokios nors priežasties yra įžeidžianti, galite bet kuriuo metu susisiekti ir informuoti mus. Mes svarstysime prašymus pašalinti nuorodas, bet nesame įpareigoti arba tai padaryti arba atsakyti jums tiesiogiai.

Neužtikriname, kad šioje svetainėje pateikta informacija yra teisinga. Negarantuojame jos išsamumo ar tikslumo, taip pat nežadame užtikrinti, kad svetainė išliktų prieinama arba, kad svetainėje esanti medžiaga būtų nuolat atnaujinama.

Atsakomybės apribojimas

Kiek leidžia taikytini įstatymai, neįtraukiame jokių pareiškimų, garantijų ir sąlygų, susijusių su mūsų svetaine ir šios svetainės naudojimu. Niekas šiame atsakomybės apribojime negali:

 • Apriboti arba panaikinti mūsų arba Jūsų atsakomybę už mirtį ar asmens sužalojimą;

 • Apriboti arba pašalinti mūsų arba Jūsų atsakomybę už sukčiavimą ar apgaulingą klaidinantį pateikimą;

 • Apriboti bet kokius mūsų ar Jūsų įsipareigojimus bet kokiu būdu, kuris neleidžiamas pagal galiojančius įstatymus; arba

 • Išskirti bet kokius mūsų arba Jūsų įsipareigojimus, kurie negali būti pašalinti pagal galiojančius įstatymus.

Atsakomybės apribojimai ir draudimai, nustatyti šiame skirsnyje ir kitur šiame atsakomybės apribojime: (a) taikomi ankstesnėje pastraipoje; ir (b) reglamentuoja visus įsipareigojimus, kylančius pagal atsakomybės apribojimą, įskaitant įsipareigojimus, kylančius iš sutarties, delikto ir dėl įstatymų nustatytų pareigų pažeidimo.

Kol svetainė ir svetainėje esanti informacija bei paslaugos teikiamos nemokamai, mes neatsakome už bet kokio pobūdžio nuostolius ar žalą.