Ieškote kokybės? Kreipkitės!

Organinio Stiklo Frezavimas

Organinio stiklo frezavimas yra dažniausiai atliekamas frezuojant polimetilmetakrilatą (PMMA) ir polikarbonatą (PC). Šios paslaugos atveria platų galimybių spektrą, leidžiantį klientams įgyvendinti įvairiausius dizaino ir gamybos projektus. Tai gali būti pritaikyta tiek reklamos gamybai, formų kūrimui, apdovanojimų gamybai ir kitoms sritims:

  • Polimetilmetakrilato (PMMA) frezavimas yra dažniausiai užsakoma paslauga, nes ši medžiaga yra pigesnė, tačiau tuo pačiu trapesnė ir mažiau chemiškai atspari. PMMA yra plačiai naudojamas įvairiose pramonės srityse, iš jo kuriamos unikalios formos.

  • Polikarbonatas (PC) yra brangesnis, tačiau tvirtesnis ir atsparus smūgiams, taip pat labai chemiškai atsparus. Dėl šių savybių polikarbonatas dažniausiai naudojamas srityse, kur reikalingas ilgaamžiškas ir atsparus aplinkos poveikiui gaminys.

organinio stiklo frezavimas Vilniuje
organinio stiklo frezavimas Vilniuje

Organinio Stiklo Frezavimas Pagal Kliento Poreikius

Mūsų siūlomos organinio stiklo frezavimo paslaugos:

  • 2D Organinio Stiklo Frezavimas: dažniausiai atliekamas reklamos gamintojams, gaminant įvairias iškabas, stovus, lentelės ar dekoracijas. Šis 2D frezavimo metodas suteikia galimybę preciziškai ir detaliai atkurti įvairius dizaino elementus ant organinio stiklo paviršiaus.

  • 3D Organinio Stiklo Frezavimas: dažnai atliekamas formų gamybai, pavyzdžiui šokolado liejimui, apdovanojimų gamybai ir įvairių dekoracijų gamybai. 3D frezavimas leidžia sukurti trimačius ir unikalius dizainus.

Organinį stiklą frezuojame pagal kliento paruoštus gamybos brėžinius. Tačiau jeigu tokių brėžinių neturite, mūsų specialistai gali jais pasirūpinti. Atliekame įvairių vienetinių, sudėtingų formų ar unikalių savybių gaminių frezavimą. Taip pat gaminame masinės gamybos užsakymus, kada reikalinga užtikrinti ne tik kokybę, bet ir spartų gamybos tempą. Jeigu ieškote kruopščiai ir greitai atliekamų frezavimo paslaugų, parašykite mums ir mes Jums padėsime.

Taip pat frezuojame plastiką.

Medžiagos pasirinkimas priklauso nuo konkretaus projekto reikalavimų ir biudžeto.

Organinio Stiklo Frezavimo Pavyzdžiai

3D Organinio Stiklo Frezavimas
3D Organinio Stiklo Frezavimas
Organinio Stiklo Formu Frezavimas
Organinio Stiklo Formu Frezavimas
Organinio Stiklo Figuru Frezavimas
Organinio Stiklo Figuru Frezavimas