Ieškote kokybės? Kreipkitės!

Faneros Frezavimas

Faneros frezavimas leidžia sukurti unikalius ir įspūdingus dizainus apdirbant šią daugiasluoksnę medžiagą. Tai yra populiarus apdirbimo būdas dėl galimybės kurti įvairiausius raštus, kurie suteikia unikalumo ir individualumo kiekvienam gaminamam objektui. Šis procesas yra plačiai naudojamas gaminant baldų dalis, interjero, architektūros ir apdailos elementus. Mes kuriame įvairius gaminius iš faneros:

  • Ažūrines sieneles;

  • Pertvaras;

  • Turėklų uždengimus;

  • Įvairius fanerinius baldus ir kitus gaminius.

Faneros Frezavimas CNC Staklėmis
Faneros Frezavimas CNC Staklėmis

Faneros Frezavimas - Greitai ir Kokybiškai

Faneros frezavimas atliekamas moderniomis ir itin efektyviomis CNC frezavimo staklėmis. Mūsų naudojamos staklės leidžia pasiekti itin aukštą tikslumą ir detalumo lygį, užtikrinant gaminio kokybę. Šio proceso metu galima išfrezuoti įvairių formų ir dydžių gaminius. Pradedant paprastais raštais ar ornamentais ir baigiant sudėtingais reljefais ir trimačiais objektais. Faneros frezavimas yra nepakeičiama technologija kūrybiškoms idėjoms ir dizaino projektams įgyvendinti. Jos deka turime galimybę kurti skirtingas formas, įvairius trimačius raštus ir detalius reljefus.

Taip pat atliekame faneros graviravimą ir kuriame įvairiausius neįtikėtinus raštus. Faneros graviravimas suteikia dar didesnę kūrybinę laisvę ir galimybę sukurti unikalius, personalizuotus faneros gaminius. Atliekame tiek unikalius, vienetinius užsakymus, tiek masinės gamybos darbus.

Projektus gaminame pagal kliento iš anksto paruoštus brėžinius. Tačiau jeigu brėžinių neturite, mūsų specialistai gali juos paruošti patys. Jeigu ieškote patikimų faneros frezavimo meistrų ir kokybiškai atliekamų darbų, parašykite mums ir mes Jums padėsime.

Taip pat frezuojame medieną.