Ieškote kokybės? Kreipkitės!

Užrašų Graviravimas

Užrašų graviravimas yra labai populiarus pasirinkimas norint uždėti ilgaamžiškus užrašus ant baldinės medžiagos, pavyzdžiui HPL ar HPL Compact, ar kitų paviršių. Įmonės dažnai renkasi užrašų graviravimą norint ant kavinės ar baro stalviršių uždėti įmonės logotipą. Taip pat siūlome graviravimą ant įvairių apdovanojimų, lentelių ir kitų gaminių.

Graviruojame užrašus tiksliai ir kruopščiai. Kuriame individualius ir išskirtinius gaminius naudojant:

  • Tekstą;

  • Simbolius;

  • Įvairius sudėtingus dizainus.

Uzrasu Graviravimas Vilniuje
Uzrasu Graviravimas Vilniuje

Užrašų Graviravimas Pagal Kliento Poreikius

Graviravimas gali būti plačiai pritaikomas įvairiose pramonės srityse, ne tik versle, bet ir asmeninių dovanų kūrimui. Užrašų graviravimas gali būti atliekamas dviem būdais:

  • CNC graviravimas atliekamas užrašus įgilinant į paviršių. Šis metodas leidžia tiksliai ir kruopščiai graviruoti įvairias medžiagas, įskaitant metalus, plastikus ar medį. CNC graviravimas užtikrina aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą, todėl yra plačiai naudojamas pramonėje;

  • Graviravimas lazeriu atliekamas užrašus išdeginant. Šiuo būdu graviruojami įvairūs paviršiai, įskaitant medį, stiklą, plastiką ir kai kuriuos metalus. Graviravimas lazeriu yra greitas ir efektyvus būdas sukurti aukštos kokybės graviruotus užrašus.

Mūsų patyrę specialistai ir naudojamos technikos padės sukurti tikslų ir kokybišką graviravimą ant Jūsų pasirinktos medžiagos paviršiaus. Graviravimą atliekame pagal klientų pateiktus gamybos brėžinius. Tačiau jeigu brėžinių neturite, galime juos paruošti patys. Atliekame ir didmeninius ir mažus, individualius užsakymus.

Jeigu ieškote kokybiškai atliktų graviravimo paslaugų, parašykite mums ir mes Jums padėsime. Paskambinkite mums: +370 631 35120 arba parašykite: info@cnccraft.lt.

Daugiau skaitykite apie mūsų teikiamas visas CNC frezavimo paslaugas.

Užrašų Graviravimo Pavyzdžiai