Ieškote kokybės? Kreipkitės!

Reklamos Gamyba

Gaminame lauko ir vidaus reklamą, bei įvairius nestandartinius gaminius. Atliekame gamybos darbus nuo projekto paruošimo iki pilno reklamos sumontavimo. Taip pat dirbame su didelių gabaritų projektais. Gaminame įvairius nestandartinės paskirties gaminius, naudojamus parodose, filmavimuose, interjere ir kitose reklamos vietose.

Mūsų patyrę gamintojai užtikrina kokybiškus ir ilgaamžiškus reklamos gamybos sprendimus verslui. Taip pat galime pasiūlyti kaip geriausiai, kūrybiškai išpildyti projekto idėją atsižvelgiant į projekto biudžetą ir tikslus.

Reklamos Gamyba Vilniuje
Reklamos Gamyba Vilniuje

Reklamos Gamyba Pagal Kliento Poreikį

Mes padedame įgyvendinti įvairius, kad ir sudėtingiausius reklamos projektus verslui. Atliekame šias paslaugas reklamos gamintojams arba tiesiogiai klientams:

  • Iškabų frezavimas ir gamyba - gaminame įvairias iškabas lauko ir vidaus reklamai, parodoms, konferencijoms ir kitoms pardavimų ir reklamos vietoms;

  • Šviesdėžių frezavimas ir gamyba su pašvietimu iš vidaus;

  • Tūrinių raidžių frezavimas ir gamyba - galime pagaminti šviečiančią reklamą arba tūrines raides be pašvietimo;

  • Stendų, stovelių, rodyklių frezavimas ir gamyba;

  • Reklamos ant automobilių gamyba - gaminame įvarius pjaustytus lipdukus su spauda ar ant magneto;

  • Nestandartinių gaminių gamyba - tai gali būti įvairių gabaritų, formų ar medžiagų gaminiai pagaminti pagal individualius užsakymus.

Darbus atliekame pagal kliento paruoštus projekto brėžinius. Tačiau jeigu tokių brėžinių neturite, galime paruošti juos patys. Taip pat konsultuojame kūrybiniais ir techniniais idėjos įgyvendinimo klausimais. Jeigu ieškote profesionalių frezavimo ir gamybos paslaugų, kreipkitės į mus ir mes su malonumu Jums padėsime.

Reklamos Gamybos Pavyzdžiai