Ieškote kokybės? Kreipkitės!

Graviravimas Ant Metalo

Graviravimas ant metalo atliekamas įfrezuojant (įgilinant) norimą grafiką ant medžiagos. Šis metodas naudojamas kurti unikalius ir išskirtinio dizaino elementus ar tekstus. Mes graviruojame ant įvairių metalų, įskaitant:

  • Aliuminį;

  • Nerūdijantį plieną;

  • Spalvotuosius metalus.

Graviravimas ant metalo yra atliekamas aukštos kokybės moderniomis staklėmis, užtikrinant graviravimo tikslumą ir puikų rezultatą. Dirbame su individualiais užsakymais ir didmenine gamyba, kada reikalinga ne tik graviravimo kokybė, bet ir greitas gamybos tempas. Taip pat atliekame metalo frezavimą, bei pjovimą lazeriu.

Metalo Frezavimas ir Graviravimas Vilniuje
Metalo Frezavimas ir Graviravimas Vilniuje

Graviravimas Ant Metalo - Greitai ir Kokybiškai

Graviravimas ant metalo yra plačiai naudojama technologija, kuri leidžia kurti išskirtinius, aukštos kokybės dizaino elementus. Graviruojame nerūdijantį plieną, kurį klientai dažnai pasirenka dėl tvirtumo ir atsparumo. Ant nerūdijančio plieno galime sukurti ilgaamžius ir kokybiškus graviruotus tekstus ar dizainą.

Norint, kad grafika būtų ryškiau matoma, įgilintas vietas galima padengti dažais. Taip pat atliekame nerūdijančio plieno graviravimą lazeriu, padengiant jį specialia pasta bei išdeginant norimą grafiką.

Darbus atliekame pagal iš anksto paruoštus gamybos brėžinius. Tačiau jeigu tokių brėžinių neturite, kliento prašymu mūsų specialistai gali paruošti brėžinius patys. Taip pat galime pakonsultuoti kitais, techniniais klausimais - padėti parinkti tinkamą medžiagą graviravimui ir geriausią gamybos būdą.

Jeigu ieškote kokybiško ir kruopščiai atlikto metalo graviravimo, parašykite mums ir mes Jums padėsime. Paskambinkite mums: +370 631 35120 arba parašykite: info@cnccraft.lt.

Taip pat siūlome graviravimą ant medžio.

Graviravimo Ant Metalo Pavyzdžiai

Uzasu Graviravimas Ant Metalo
Uzasu Graviravimas Ant Metalo
Vario Frezavimas
Vario Frezavimas
Aliuminio Graviravimas
Aliuminio Graviravimas