Ieškote kokybės? Kreipkitės!

Frezavimo Paslaugos

Frezavimo paslaugos - greitai ir tiksliai. Frezuojame baldų, dekoracijų, reklamos gamybai, interjerui, bei apdailai. Dirbame su moderniomis ir itin tiksliomis frezavimo staklėmis, įgyvendiname įvairius, didelius ir mažus projektus. Mūsų paslaugų spektras yra platus - frezuojame ne tik standartinius gaminius, pavyzdžiui, naudojamus baldų gamyboje, bet ir didelių gabaritų gaminius, atliekame masinės gamybos užklausas.

Mūsų patyrę frezavimo specialistai dirba su įvairiais gamybos būdais ir žaliavomis, kuriuos parenkame pagal kliento poreikius. Dirbame su tokiomis medžiagomis, kaip medis, fanera, metalas, MDF plokštė, plastikas, HPL ar HPL Compact plokštės. Neatsižvelgiant į tai, kokią medžiagą pasirenka klientas, mes sugebame įgyvendinti įvairias idėjas.

Frezavimo Paslaugos - Greitai ir Kokybiškai

Frezavimo paslaugos gali būti atliekamos ir be iš anksto paruoštų brėžinių. Jeigu jų neturite, mes taip pat galime paruošti projekto brėžinius pagal Jūsų užsakymą. Taip pat galime padėti išvystyti projektą nuo idėjos generavimo iki pilno išpildymo. Taigi, jeigu Jums reikia profesionalaus frezavimo paslaugų, esame pasiruošę padėti įgyvendinti, kad ir sudėtingiausią projektą. Susisiekite su mumis ir patikėkite savo idėjas - darbai bus atlikti profesionaliai ir kokybiškai.