MDF Frezavimo Darbai: Vilniaus Reljefas

Vilniaus 700 metų jubiliejaus paminėjimui atidaryta unikali ekspozicinė erdvė - istorinio Vilniaus paviljonas. Mūsų įmonei teko garbė prisidėti prie šio projekto įgyvendinimo. Projekto rezultatas - unikalus 3D modelis, atkuriantis Vilnių prieš 200 metų. Darbui įgyvendinti pasitelkta 3D apdirbimo technologija su mūsų itin tiksliomis CNC frezavimo staklėmis. Taip pat, naudotos giluminio frezavimo MDF plokštės, iš kurių sukurtas Vilniaus kraštovaizdžio reljefas.

7/10/20242 min skaitymo

3D MDF Frezavimas
3D MDF Frezavimas

Ekspozicijos Svarba

Šis projektas, inicijuotas ir įgyvendintas Lietuvos nacionalinio muziejaus, buvo atidarytas prie Karaliaus Mindaugo paminklo Vilniuje, kaip miesto 700 metų jubiliejaus programos dalis. Atidarymo dieną vilniečiai ir miesto svečiai galėjo ne tik pasigrožėti atkurtu XIX amžiaus Vilniaus maketu, bet ir pasinerti į istoriją per garsinius pasakojimus, specialiai sukurtą muzikinę kompoziciją bei vaizdines projekcijas.

MDF Frezavimo Darbai

Mūsų įmonė didžiuojasi galėdama prisidėti prie tokių reikšmingų projektų įgyvendinimo. MDF plokščių frezavimas yra viena iš mūsų dažniausiai atliekamų paslaugų, naudojama nestandartinių gaminių kūrimui ir baldų gamybai. Ši technologija leidžia sukurti itin aukštos kokybės ir tikslius dizaino elementus bei įvairias trimates detales. Mes kuriame sudėtingus ir išskirtinio dizaino elementus, raštus bei kitus dekoratyvinius elementus, atitinkančius aukščiausius standartus. Skaitykite daugiau apie mūsų teikiamas MDF frezavimo paslaugas.

Daugiau apie projektą skaitykite: čia.

MDF Plokstes Pjovimas
MDF Plokstes Pjovimas
MDF Frezavimas
MDF Frezavimas
MDF Pjovimas
MDF Pjovimas

Vilniaus Miesto 3D Modelis

Vilniaus 700 metų jubiliejaus proga sostinėje atidaryta įspūdinga ekspozicinė erdvė – paviljonas „Vilnius prieš 200 metų“. Ši ekspozicija suteikia unikalią galimybę pažvelgti į praeitį ir pamatyti, kaip Vilnius atrodė prieš du šimtmečius. Lietuvos nacionalinis muziejus inicijavo ir įgyvendino šį projektą, kurio pagrindinis akcentas – detalus ir tikslus senovinio Vilniaus miesto 3D modelis, atkurtas pagal archyvinę medžiagą.

Projekto Įgyvendinimas

Projekto centre yra įspūdingas 3D modelis, kurio pagrindą sudarė mūsų sukurtas 3000 mm skersmens ir 110 mm aukščio reljefas. Šis reljefas buvo sukurtas naudojant pažangiausias 3D apdirbimo technologijas bei mūsų itin tikslias CNC frezavimo stakles. Medžiaga, pasirinkta šiam darbui – giluminio frezavimo MDF plokštės sluoksniai, kurie buvo kruopščiai suklijuoti naudojant pramoninį presą, siekiant užtikrinti maksimalų tvirtumą ir detalumą.

Frezuotas gaminys buvo kruopščiai gruntuojamas, šlifuojamas ir dažomas poliuretaniniais dažais, kad būtų pasiektas aukščiausios kokybės rezultatas. Be to, MDF frezavimo metu, pagal architekto numatytus planus, buvo suformuotos specialios vietos pastatams įstatyti atitinkamose reljefo vietose. Šiose vietose buvo inkrustuoti pastatai, pagaminti naudojant 3D spausdinimo technologijas, taip suteikiant modeliui dar daugiau tikslumo ir autentiškumo.

MDF Plokstes Frezavimas
MDF Plokstes Frezavimas
Frezavimo Darbai Vilniuje
Frezavimo Darbai Vilniuje
Vilniaus paviljonas - ekspocizija
Vilniaus paviljonas - ekspocizija